Buz hokeyi

Canlı en popüler

Aktüel Bahisler

20:08
19.3
20:38
19.3
12:00
20.3
12:30
21.3
12:30
21.3
14:00
22.3
14:00
22.3
14:15
22.3
14:30
22.3
14:30
22.3

Bahis türü filtresi

Hızlı-Bahis

Salı - 19.3.2019

Sonuç (1X2)

AHL - Kuzey Amerika

Wilkes-Barre/Scranton Penguins at Hershey Bears 19:00
1 X 2 (Normal süre)
Syracuse Crunch at Charlotte Checkers 19:00
1 X 2 (Normal süre)
San Diego Gulls at Manitoba Moose 20:00
1 X 2 (Normal süre)
Grand Rapids Griffins at San Antonio Rampage 20:00
1 X 2 (Normal süre)
Iowa Wild at Tucson Roadrunners 22:05
1 X 2 (Normal süre)

NHL - Kuzey Amerika

Montreal Canadiens at Philadelphia Flyers 19:08
1 X 2 (Normal süre)
Pittsburgh Penguins at Carolina Hurricanes 19:08
1 X 2 (Normal süre)
Detroit Red Wings at New York Rangers 19:08
1 X 2 (Normal süre)
Boston Bruins at New York Islanders 19:08
1 X 2 (Normal süre)
Washington Capitals at New Jersey Devils 19:38
1 X 2 (Normal süre)
Edmonton Oilers at St. Louis Blues 20:08
1 X 2 (Normal süre)
Toronto Maple Leafs at Nashville Predators 20:08
1 X 2 (Normal süre)
Colorado Avalanche at Minnesota Wild 20:08
1 X 2 (Normal süre)
Florida Panthers at Dallas Stars 20:38
1 X 2 (Normal süre)
Columbus Blue Jackets at Calgary Flames 21:08
1 X 2 (Normal süre)

Çarşamba - 20.3.2019

Sonuç (1X2)

Junior Hockey League (MHL) Playoff - Rusya

Avto Ekaterinburg - Tolpar Ufa 09:30
1 X 2 (Normal süre)
Mamonty Yugry - Omskie Yastreby 10:00
1 X 2 (Normal süre)
MHK Dynamo St. Petersburg - Loko Yaroslavl 11:30
1 X 2 (Normal süre)
SKA-1946 St.Petersburg - Almaz Cherepovets 12:00
1 X 2 (Normal süre)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusya

Salavat Ufa - Avtomobilist Ekaterinburg 10:00
1 X 2 (Normal süre)
Avangard Omsk - Barys Astana 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Vysshaya Hokkeynaya Liga (VHL) Playoff - Rusya

Rubin Tyumen - Zvezda Chekhov 10:00
1 X 2 (Normal süre)
Neftyanik Almetyevsk - Saryarka Karaganda 11:30
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Playoff - Çek Cumhuriyeti

HC Ocelari Trinec - HC Vitkovice Steel 12:00
1 X 2 (Normal süre)
HC Bili Tygri Liberec - BK Mlada Boleslav 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga Playoff - Beyaz Rusya

HC Neman Grodno - Shakhtyor Soligorsk 12:00
1 X 2 (Normal süre)

Extraliga - Playoff - Slovakya

Dukla Trencin - HK Nitra 13:00
1 X 2 (Normal süre)
HK Poprad - HC Kosice 13:00
1 X 2 (Normal süre)

Erste Liga Playoffs - Macaristan

UTE - HSC Csíkszereda 13:30
1 X 2 (Normal süre)

HockeyAllsvenskan - Qualification for Playoff - İsveç

Leksands IF - MODO Hockey 14:00
1 X 2 (Normal süre)
Vasteras - Karlskrona HK 14:00
1 X 2 (Normal süre)
Vasterviks IK - BIK Karlskoga 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Alps Hockey League - Playoffs - Avusturya

HDD Jesenice - Asiago Hockey AS 14:00
1 X 2 (Normal süre)
EHC Lustenau - EC Red Bull Salzburg Junior 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Ritten - HDD Olimpija Ljubljana 15:00
1 X 2 (Normal süre)
SG Cortina - Pustertal 15:30
1 X 2 (Normal süre)

Swiss League Playoff - İsviçre

Chaux de Fonds - Thurgau 14:45
1 X 2 (Normal süre)
Olten - Langenthal 14:45
1 X 2 (Normal süre)

PHL - Playoffs - Polonya

Comarch Cracovia - GKS Katowice 15:00
1 X 2 (Normal süre)

Elite League - İngiltere

Dundee Stars - Coventry Blaze 15:30
1 X 2 (Normal süre)
Glasgow Clan - Cardiff Devils 15:30
1 X 2 (Normal süre)

Perşembe - 21.3.2019

Sonuç (1X2)

Liiga Playoffs - Finlandiya

Pelicans - HIFK 12:30
1 X 2 (Normal süre)
TPS - HPK 12:30
1 X 2 (Normal süre)

Kontinental Hockey League Playoff - Rusya

SKA St Petersburg - Lokomotiv Yaroslavl 12:30
1 X 2 (Normal süre)
CSKA Moskova - Dinamo Moskova 12:30
1 X 2 (Normal süre)

PHL - Playoffs - Polonya

MMKS Podhale Nowy Targ - GKS Tychy 13:00
1 X 2 (Normal süre)

Cuma - 22.3.2019

Sonuç (1X2)

SHL - Play-off - İsveç

Färjestads BK - HV 71 14:00
1 X 2 (Normal süre)
Luleå HF - Växjö Lakers HC 14:00
1 X 2 (Normal süre)

Erste Bank - EHL - Playoff - Avusturya

Vienna Capitals - HC Znojmo 14:15
1 X 2 (Normal süre)

DEL Playoff - Almanya

Dusseldorfer EG - Augsburger Panther 14:30
1 X 2 (Normal süre)
ERC Ingolstadt - Kölner Haie 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Thomas Sabo Ice Tigers - Adler Mannheim 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Eisbären Berlin - EHC Red Bull Münih 14:30
1 X 2 (Normal süre)

DEL 2 - Playoff - Almanya

ESV Kaufbeuren - Lausitzer Füchse 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Löwen Frankfurt - Eispiraten Crimmitschau 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Bietigheim Steelers - Dresdner Eislöwen 15:00
1 X 2 (Normal süre)
Ravensburg Towerstars - EC Bad Nauheim 15:00
1 X 2 (Normal süre)

DEL 2 - Playdown - Almanya

Tolzer Lowen - EHC Freiburg 14:30
1 X 2 (Normal süre)
Bayreuth Tigers - Deggendorfer SC 15:00
1 X 2 (Normal süre)

Cumartesi - 23.3.2019

Sonuç (1X2)

SHL - Play-off - İsveç

Djurgårdens IF - Skelleftea AIK 09:45
1 X 2 (Normal süre)
Frolunda HC - Malmö 09:45
1 X 2 (Normal süre)

Cuma - 10.5.2019

Sonuç (1X2)

Dünya Şampiyonası - Erkekler - Dünya

Finlandiya - Kanada 10:15
1 X 2 (Normal süre)
Rusya - Norveç 10:15
1 X 2 (Normal süre)
ABD - Slovakya 14:15
1 X 2 (Normal süre)
Çek Cumhuriyeti - İsveç 14:15
1 X 2 (Normal süre)

Cumartesi - 11.5.2019

Sonuç (1X2)

Dünya Şampiyonası - Erkekler - Dünya

Danimarka - Fransa 06:15
1 X 2 (Normal süre)
İsviçre - İtalya 06:15
1 X 2 (Normal süre)
Almanya - Büyük Britanya 10:15
1 X 2 (Normal süre)
Letonya - Avusturya 10:15
1 X 2 (Normal süre)
Norveç - Çek Cumhuriyeti 14:15
1 X 2 (Normal süre)
Bahis seçilmedi.
Bir bahis seçmek için lütfen tahmininizin üzerine tıklayınız.
  •  

Canlı bahis takvimi

Şimdi canlı bahis oynayın, haftanın 7 günü 24 saat boyunca!

Şimdi canlı oynayın!

Web sitesinin işletimcisi olan ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı Gibraltar Hükümeti tarafından verilmiş olup, bu lisans Gibraltar Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling Act 2005 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası 051 altında (RGL No. 051), sabit oranlı spor bahisleri ve buna ek olarak, 050 nolu (RGL N0. 50) bir uzaktan Casino oyunları sunma lisansları verilmiştir.

Ayrıca, ElectraWorks Limited Şirketi'nin lisansı İngiltere Şans Oyunları Komisyonu tarafından Gambling (Licensing and Advertising) Act 2014 kanunları çerçevesinde düzenlenmiştir. ElectraWorks Limited şirketine, lisans numarası No. 000-039011-R-319371-004 altında İngiltere'de şans oyunları sunma lisansı verilmiştir.